.

.

Ново
KXDFDC Мини Преносим термопринтер БТ Джобен принтер за етикети 57 мм Принтери 200 dpi Подкрепа Фото Бележки Грешки Печат на текст (Цвят: синьо размер: 9 * 8,2 см)

KXDFDC Мини Преносим термопринтер БТ Джобен принтер за етикети 57 мм Принтери 200 dpi Подкрепа Фото Бележки Грешки Печат

BGN 1.33

Наличност
In stock

Добавки за продукти